DotPay

Szybkie płatności internetowe klasy e-Biznes Dotpay zostały stworzone z myślą o potrzebach sklepów i serwisów internetowych. Celem Dotpay jest wspieranie podmiotów działających w sektorze e-commerce i m-commerce w rozwijaniu sprzedaży online.

Produkt dostępny tylko po zatwierdzeniu przez administratora.

Domena *
Premium support

Premium support gives you the option to hire our team to provide you basic help with our products. We can help you with installation and configuration of our plugins. Please note that we need access to your store and sometimes access to FTP server or third party portals. So be sure that you will send us the access keys after purchase. If you are interested in purchasing premium support, just check the proper checkbox during purchase. 

All premium support tasks will be response within 24 working hours after we get an access to your store. Premium support is limited to one support hour, and can not be extended. 

  • Yes [+160,00 zł]
240,00 zł

W związku z tym rozwiązania oferowane przez Dotpay to nie tylko samo przekazanie środków od Kupującego do Sklepu ale także spowodowanie, że proces ten jest możliwie krótki, łatwy i bezpieczny dla obu stron. Dzięki usługom Dotpay sklep może w zautomatyzowany sposób przyjmować wpłaty i monitorować transakcje. Kupujący zaś, za pośrednictwem Dotpay dokona płatności w sposób komfortowy także z urządzeń mobilnych i dowolnie wybraną przez siebie metodą. Dla sklepów i serwisów online oznacza to wzrost ilości transakcji, a tym samym obrotów i zysków.
Wg raportu Gemius opublikowanego w 2015 roku szybki przelew przez serwis płatności jak Dotpay wybiera, aż 60% konsumentów.
Dotpay to:
- Największa na rynku ilość kanałów płatności
- Obsługa ratalnych form płatności oraz płatności odroczonych
- Responsywna bramka płatności i panel administratora
- Biblioteki do aplikacji mobilnych
- Możliwość przyjmowania wpłat w różnych walutach
- Prosta lub gotowa integracja z wieloma platformami
- Unikalna na rynku polskim wersja demo do testów
- Indywidualna opieka handlowa
- Raporty dostępne w wielu formatach
- Bezpieczeństwo i jakość gwarantowane Statusem Krajowej Instytucji Płatniczej oraz  Certyfikatem PCI DSS
- Ogromne doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku

Integracja Twojego sklepu internetowego z tym systemem płatności, z nami jest wyjątkowo prosta i dla Ciebie oznacza rozwój biznesu.

back to top